درباره روزگار طرفه

موسسۀ فرهنگی هنری روزگار طرفه در سال 1376 توسط محمدرضا بادکوبه تاسیس شد. محمدرضا بادکوبه، با تکیه بر تجربۀ غنی خود در ساخت فیلم‌ها و مستندهای تلویزیونی و رادیویی، آشنایی با فرهنگ مردم، روانشناسی مخاطب و تدریس در دانشگاه، تولید محصولات مختلف فرهنگی هنری را در روزگار طرفه آغاز کرد. فرزندان او، بابک و پویا بادکوبه در تمام این سال‌ها او را همراهی کرده‌اند. ساخت بیش از 80 تیزر فرهنگی، ساعت‌ها انیمیشن تلویزیونی و تولید محصول قرآنی با نام «معجزه» از نتایج این همراهی است.

جهت آشنایی بیشتر با موسسه فرهنگی هنری روزگار طرفه، به وب سایت روزگار طرفه  مراجعه نمایید.

چرا آلبوم صوتی معجزه؟

از آنجایی که قرآن برای همه بشریت نازل شده است و تنها معجزه ماندگار این دوران است مؤسسه فرهنگی هنری روزگار طرفه با نیت بهتر شدن زندگی بشر و نیل به جامعه متعالی با عنایت به عربی بودن زبان قرآن و با توجه به اینکه همه مردم با زبان عربی آشنا نیستند اقدام به پژوهش و بررسی انواع ترجمه های قرآن کرده است  و یکی از روان ترین و دقیق ترین ترجمه ها که کار مرحومه استاد طاهره صفارزاده می باشد را به بهره مندی از صدای گویندگان مشهور کشور تبدیل به آلبوم صوتی کرده است. تا همه مردم ایران و در گام های بعدی، مردم جهان امکان دسترسی راحت و سریع به متن اصلی قرآن و ترجمه روان آن و تلاوت و ترجمه صوتی آن را در تلفن های همراه خود داشته باشند.
این پروژه با یاری خداوند متعال و شما عزیزان ادامه دارد تا ترجمه قرآن به تمام زبانهای رایج بشر در دسترس باشد  که با استفاده از رهنمودهای قرآن جهان را به مکانی بهتر برای زیستن تبدیل کنیم.

درآمد حاصل از فروش آلبوم صوتی معجزه، صرف ترویج و ادامه مسیر این پروژه ارزشمند خواهد شد.

تقدیرنامه

تقدیرنامه

تقدیرنامه

فرم افقی

قبلاً در سایت ثبت نام نکرده اید؟ ثبت نام کنید

رمز عبور را فراموش کردم
فرم افقی
© Royagar.com